Tak już jakoś jest, że lato, które właśnie dziś się rozpoczęło, sprzyja spotkaniom. Częściej umawiamy się ze znajomymi czy rodziną na kawę, truskawki z bitą śmietaną, grille czy domówki. Jeżeli wybieracie się w najbliższym czasie na jakąś wakacyjną imprezę, a nie lubicie przychodzić do przyjaciół z pustymi rękami, mam dziś dla Was trzy pomysły na tanie i oryginalne upominki, które możecie ze sobą zabrać.

Znacie kogoś kto latem odmawia schłodzonej lemoniady? Ja nie znam. Dlatego myślę, że każdemu spodoba się „zestaw” do jej przygotowania. Szklany dzbanek, kilka cytryn, drewniana łyżka i ozdobna ściereczka do naczyń – prawda, że można z tego zrobić całkiem fajny prezent?

W naszej rodzinie często wręczamy sobie smakołyki przygotowane własnoręcznie. Tym razem postawiłam na słodki dżem. Żeby wyglądało to ciekawiej dołożyłam do niego bagietki i ozdobną ściereczkę. Do tego czerwona wstążka i gotowe.

Na koniec coś odrobinę bardzie czasochłonnego. Przy pomocy pisaka do tkanin napiszcie na ręcznikach kuchennych Wasze ulubione i sprawdzone przepisy. Następnie zaprasujcie wszystko żelazkiem, złóżcie i przewiążcie ozdobną wstążką. W ten sposób Wasi znajomi będą mieli Wasze ulubione (albo sprawdzone) przepisy pod ręką i będą mogli z nich korzystać w każdej chwili.

Koniecznie dajcie znać, który upominek najbardziej przypadł Wam do gustu!
Ps. Dzisiejsze pomysły świetnie sprawdzą się też w roli prezentów na parapetówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.