Pakowanie prezentów to jeden z moich ulubionych świątecznych obowiązków, ale tak się złożyło, że w ostatnich latach robiłam to naprawdę na ostatnią chwilę. Dlatego moje pomysły pojawiały się na blogu dosłownie dzień przed Wigilią. W tym roku postanowiłam się poprawić i z inspiracjami przychodzę już tydzień przed Świętami! Mam nadzieję, że się cieszcie, i że trochę się zainspirujecie.
Postawiłam na szary papier i naturalne dekoracje. Wybrałam szyszki, kawałki koronki i zielone gałązki. Część prezentów postanowiłam też pokryć delikatnie białą farbą imitującą śnieg (pędzel umoczony w farbie naciskamy delikatnie kciukiem, „operację” powtarzamy kilkukrotnie). Nie mogło też zabraknąć czerwonego akcentu w postaci wstążki. Jeżeli jesteście ciekawi jak to wszystko finalnie wygląda – zapraszam do obejrzenia zdjęć poniżej.

Mam nadzieję, że moje tegoroczne prezentowe opakowania przypadną Wam do gustu. A Wy macie już kupione/ zrobione i zapakowane swoje podarki? Koniecznie dajcie mi znać – sekcja komentarzy czeka! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.