Wybaczcie jakość zdjęć i niezbyt wyszukany tytuł – jest 24.00 a to miał być najszybszy świąteczny projekt DIY jaki zamieszczę w tym roku na blogu. Wyszło „odrobinę” inaczej, ale efekt jest całkiem zadowalający więc zdecydowałam się na publikację.

Wszystko czego potrzebujecie do zrobienia klejowych śnieżynek widzicie na zdjęciu. Właściwie potrzebujecie tylko kleju na gorąco, koszulki i szablonu, reszta to już mój pomysł na dalsze wykorzystanie śniegowych płatków. 🙂

W teorii wykonanie tej ozdoby jest banalne. Wybrany wzór drukujemy, wkładamy do koszulki a następnie, za pomocą pistoletu do gorącego kleju rysujemy nasz kształt.

Schody zaczynają się kiedy trzeba śnieżynkę odkleić. Jak widzicie nie jest to niewykonalne i z pomocą nożyczek na pewno sobie poradzicie, ale nie zakładajcie (tak jak zrobiłam to ja), że całość wykonacie w 15 minut, bo potrzeba na to jednak trochę więcej czasu. 😉

Kolejne kroki są już bardzo proste – śnieżynki nawlekamy na żyłkę, przymocowujemy do gałęzi, do której w kolejnym kroku przywiązujemy sznurek albo ozdobną wstążkę. To wszystko 😉 Dajcie znać czy efekt był warty odrobiny zachodu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.