Ponieważ zawsze robię wszystko na ostatnią chwilę, nie inaczej mogło być również z tym wpisem. Mam jednak nadzieję, że, mimo iż Święta rozpoczynają się już jutro, zdążycie jeszcze zerknąć na zdjęcia poniżej. Może nawet uda mi się Was zainspirować? (: Dziś przychodzę do Was z kilkoma prezentowymi pomysłami – zarówno tymi dotyczącymi ich zawartości, jak też pakowania. Dajcie znać czy moje propozycje przypadły Wam do gustu!

Jako pierwszy pokażę Wam wianek z mandarynek – myślę, że to świetny pomysł na niezobowiązujący prezent dla znajomych, ale też fajny dodatek do prezentu dla bliższych nam osób. Zwłaszcza, że jego wykonanie jest banalnie proste. Wystarczy owinąć mandarynki celofanem , związać u góry, a następnie ozdobić według uznania. I gotowe! (:

Ciastka są zawsze dobrym pomysłem na prezent – zwłaszcza, kiedy postaramy się odrobinę i oryginalnie je udekorujemy, a następnie zapakujemy. W tym ostatnim celu wystarczy użyć kolorowej wstążki i celofanu albo niepotrzebnego słoika.

Ile razy, pytając kogoś co chciałby dostać na święta, usłyszeliście: „odrobinę świętego spokoju”? Mi zdarzyło się to już wielokrotnie. Dlatego też postanowiłam zapakować go trochę w słoik i postawić pod choinką. W tym roku pod naszym drzewkiem znajdzie się kilka takich podarunków. Wierzę, że przyniosą obdarowanym tę wymarzoną błogość…

Jeśli natomiast chodzi o pakowanie podarunków – u nas w te Święta króluje szary papier i naturalne dodatki. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego, a Wam jak się podoba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.