Alkohol to chyba jeden z najczęściej kupowanych prezentów, szczególnie, jeśli obdarowujemy mężczyzn. To całkiem niezły wybór, zwłaszcza, gdy zupełnie nic nie przychodzi nam do głowy, a wiemy, że solenizant lubi trunki. Żeby jednak nasz prezent nie wyglądał na taki, który kupiliśmy w ostatniej chwili, warto poświęcić dodatkowe 5 minut przed wyjściem na urodzinową imprezę i zrobić personalizowaną zawieszkę na butelkę.

Z brystolu wycinamy prostokąt, którego wymiary musimy dopasować do butelki, jaką posiadamy. Następnie u góry prostokąta rysujemy okręg i wycinamy.

Teraz wystarczy już przygotować wszystkie elementy, które chcemy przymocować do zawieszki, ozdobić ją wedle uznania, a następnie zagiąć ok 1 centymetr poniżej otworu (w tym celu najlepiej narysować sobie od wewnątrz delikatną linię cyrklem lub pilnikiem).

Zawieszka gotowa (:
Poniżej jeszcze jedna propozycja zawieszki – z kieszonką na wąską kartkę z życzeniami lub pieniądze.

Oprócz prostokąta musimy wyciąć jeszcze kwadrat dopasowany wielkością do naszej zawieszki, powiększony o 1 cm z każdej strony. 3 boki zaginamy do środka na wysokości ok. 1 centymetra od brzegu, ostatni bok pozostaje niezagięty.

Następnie kieszonkę ozdabiamy według uznania i przyklejamy do zawieszki. Gotowe

Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o tym pomyśle i czy sami kiedyś go wykorzystacie!

2 thoughts on “Personalizowany alkohol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.