Mimo niespodziewanego długiego weekendu ostatnie dni mijają mi w tak zwanym biegu. Dlatego projekty DIY też muszą być szybkie i łatwe do wykonania. 😉 Dlatego dzisiaj przygotowałam dla Was tutorial na stworzenie już chyba ostatniej w tym sezonie jesiennej dekoracji. Jej zrobienie zajmie Wam dosłownie kilka minut.

Oprócz paru wolnych chwil potrzebujecie jeszcze trochę juty (albo innego naturalnego materiału), kawałków sznurków i koronek, metalowej puszki, gałązek i kilku szyszek oraz oczywiście, last but not least, pistoletu z klejem na gorąco.

Puszkę obkładamy materiałem i przyklejamy go klejem na gorąco. Ja specjalnie górny brzeg materiału zostawiłam postrzępiony, bo lubię takie surowe wykończenie, ale jeżeli nie do końca Wam się to podoba, możecie brzeg oczywiście podłożyć i podkleić. Następnie nasz „wazon” dekorujemy koronką i sznurkami.

Do gałązek przyklejamy szyszki i wkładamy je do wcześniej przygotowanej puszki. Na koniec całość możemy jeszcze udekorować lampkami zasilanymi na baterie.

I gotowe. Mam swój własny kawałek jesieni idealny do przeniesienia na parapet albo do postawienia na kominku. A za kilka tygodni wystarczy dołożyć parę iglastych, zielonych gałązek, żeby stworzyć bardziej świąteczną dekorację. Jak Wam się podoba ten pomysł? Koniecznie dajcie mi znać, czy powtórzycie go u siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.