Nowy Rok – nowe dekoracje wnętrz. Początek roku to świetny czas, żeby odświeżyć odrobinę nasze domy i mieszkania.  Jeśli jednak nie macie pomysłu, jak to zrobić i lubicie szybkie, tanie i przyjemne rozwiązania – dzisiejszy post jest dla Was. Razem przygotujemy kolaże, które świetnie ozdobią każdą domową ścianę. 

Wykonanie jest bardzo proste i zamyka się w czterech krokach. Po pierwsze , wycinamy z gazet zdjęcia i napisy, które najbardziej nam się podobają, pasują kolorystycznie do naszego wnętrza albo idealnie wpisują się do naszej wizji. Po drugie, układamy wycinki na kartonie i tworzymy unikatową kompozycję. Po trzecie – pstrykamy zdjęcie, żeby móc bez problemów odtworzyć układ podczas klejenia. Po czwarte, naklejamy wzór na brystol. 

Całość umieszczamy w ramie – ja wybrałam duża ramę z białym tłem, żeby kolaż był bardziej wyeksponowany, ale mniejsze ramki tez świetnie się sprawdzą. 

Dobrym pomysłem jest również umieszczenie naszej pracy na drewnianej podkładce z klipsem – taki kolaż idealnie sprawdzi się jako ozdoba naszego kącika do pracy.

Gotowe – teraz wystarczy już tylko cieszyć oczy swoim arcydziełem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.