Dzisiaj przychodzę do Was z super szybkim DIY – dekoracyjną ramką i notatnikiem w jednym. Jeżeli często coś notujecie, a potem szukacie malutkich karteczek z zapiskami, dzisiejszy wpis może się Wam spodobać!

Wykonanie jest bardzo proste i zajmie Wam dosłownie kilka minut. Pracę zaczynamy od wyklejenia spodu ramki dekoracyjnym materiałem (jeśli akurat takiego nie macie, fajnie sprawdzi się też brązowy/szary karton). Do tego zadania najlepiej użyć dwustronnej taśmy klejącej.

Następnie u góry ramki przyklejamy naturalny sznurek (zwykłą taśmą klejącą) i ozdobną, małą klamerkę (tym razem użyjcie kleju na gorąco).

Teraz wystarczy już tylko przypiąć małe karteczki przy pomocy klamerki i nasz mini dekoracyjny notatnik na wszystkie niezbędne, szybkie zapiski gotowy. Ja swojego będę używać w kuchni do notowania listy spożywczych zakupów, a Wy do czego użyjecie swoich? Ramka świetnie sprawdzi się też w domowym biurze, w salonie, czy na biurku ucznia. Zastosowań jest mnóstwo, dlatego koniecznie musicie zrobić swoją wersję! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.