Po krótkiej blogowej przerwie wracam do Was z nowymi postami, ale żeby wszystkim nam (no dobra, w szczególności oczywiście mnie) ten powrót ułatwić i spróbować bezboleśnie wejść w „blogową rutynę”, zaczynamy od szybkiego i naprawdę prostego projektu DIY, idealnego do wykonania w letnie, leniwe popołudnie. Razem zrobimy minimalistyczny w formie plakat z bardzo ważnym przesłaniem. To co, zaczynamy? 🙂

Do przygotowania dekoracji potrzebujecie tylko kawałka brystolu i samoprzylepnych liter w kontrastującym kolorze. Przyda się tez linijka, ołówek i nożyczki.

Samo wykonanie plakatu jest bardzo proste – wystarczy narysować linie (albo przyłożyć prosto linijkę), na podstawie których przyklejać będziecie litery, a potem to zrobić. Tadam! Następnie docinamy brystol do wymiarów ramki, oprawiamy i, teoretycznie, wszystko jest gotowe.

Teoretycznie, bo najważniejsze jest ustawienie naszej dekoracji – musicie postawić/ powiesić ją do góry nogami. Wtedy dopiero przesłanie plakatu wybrzmiewa naprawdę mocno, a nasza praca zyskuje na oryginalności.

Jak Wam się podoba efekt końcowy? Ja jestem bardzo zadowolona! Jest tak, jak lubię – własnoręcznie, oryginalnie, a co super istotne – niskim nakładem czasu, pracy i pieniędzy. Takie DIY odpowiada mi najbardziej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.