Jeżeli styl boho we wnętrzach to coś co zdecydowanie się Wam podoba, również dzisiejszy post powinien przypaść Wam do gustu! Przygotowała bowiem tutorial na dekorację DIY właśnie w takim klimacie. Tym razem zrobimy śliczne lusterka idealnie nadające się do ozdobienia Waszych łazienek albo sypialni.

Do ich przygotowania potrzebujecie kilku małych lusterek (ja mam sześciokątne, ale świetnie sprawdzą się też okrągłe) – znajdziecie je np. w IKEI, drewnianych kulek dopasowanych rozmiarem do wielkości lusterek, kleju na gorąco oraz metalowych zawieszek.

Wykonanie dzisiejszej dekoracji jest bardzo proste i składa się z dwóch kroków. Pierwszy z nich to przyklejenie od spodu metalowej zawieszki, która umożliwi Wam potem powieszenie luster na ścianie.

Drugi natomiast to przyklejenie po obwodzie lusterek drewnianych koralików (tak jak widzicie na zdjęciu powyżej) – możecie to zrobić przy pomocy kleju na gorąco albo kleju uniwersalnego.

Tadam! Dekoracja jest gotowa – wystarczy ją już tylko powiesić na ścianie. 🙂 Koniecznie zróbcie swoje wersje i pochwalcie się efektami!.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.