Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że wszelkiego rodzaju bilety czy kupony są świetnym pomysłem na prezent. Są przecież nośnikiem niezapomnianych wspomnień. Dzisiaj pokażę Wam jak, w ciekawy sposób je zapakować.

Z ozdobnego papieru wycinamy kształt widoczny na zdjęciach powyżej. Nie podam Wam dokładnych wymiarów, bo wszystko zależy od tego jakiej wielkości voucher chcecie umieścić w środku. Następnie zaginamy brzegi tworząc coś na kształt koperty.

Jeżeli posiadacie oryginalne bilety wystarczy je umieścić w środku. Jeśli nie – wykonać ozdobny kupon samemu – kilka ciachnięć nożyczkami, dwa maźnięcia klejem i gotowe 😉 To naprawdę jest proste.

Na koniec naszą kopertę obwiązujemy ozdobną wstążką. I gotowe.

Drugi sposób sprawdzi się w przypadku kiedy prezentem jest jakiś wyjazd. I to opakowanie jest jeszcze prostsze w wykonaniu od potrzebnego. Potrzebujecie ozdobnego pudełka i wydruku mapy, na której będzie zaznaczone miejsce Waszej podróży.

Wycięty fragment mapy wklejamy do pudełka. Następnie zaznaczamy miejsce docelowe – ja wybrałam do tego celu ozdobne serduszko.

I na tym możecie właściwie poprzestać. Ja postanowiłam dodać jeszcze mały, papierowy statec zek.

Na koniec oczywiście ozdobną kokarda i można wręczać prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.