Jakiś czas temu wybraliśmy się z mężem do pewnego szwedzkiego sklepu, który kocha większość kobiet, i którego nie cierpi większość mężczyzn. 😉 Musieliśmy kupić komodę, ale przy okazji (wiadomo!) zabraliśmy też ze sobą do domu parę innych drobiazgów. W ręce wpadły mi między innymi korkowe podkładki, które postanowiłam wykorzystać do stworzenia dzisiejszego DIY – przygotowałam dla Was super prosty patent na stworzenie stojaka na biżuterię. Let’s do this!

Do wykonania stojaczka potrzebujecie dwóch korkowych podkładek pod kubki, drewnianego trzonka, kleju na gorąco oraz ołówka i linijki.

Pracę zaczynamy od docięcia dwóch kawałków trzonka na długość 6 i 9 centymetrów. Jeśli nie macie odpowiednich narzędzi poproście sprzedawcę w sklepie, żeby wykonał cięcie za Was – wiele marketów oferuje takie rozwiązanie!

W kolejnym kroku wyznaczamy środek naszych podstawek (na jednej na wierzchu, na drugiej na spodzie). Teraz wystarczy już tylko skleić podkładki i trzonki przy użyciu kleju na gorąco.

I gotowe. Możecie już układać i porządkować swoją biżuterię.

Jak Wam się podoba efekt końcowy? Jak Wy przechowujecie swoje kosztowności? Chowacie do szkatułek, czy tak jak ja trzymacie na wierzchu? Koniecznie podzielcie się swoimi sposobami, jestem bardzo ciekawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.