Tak. Kalendarz nie kłamie. To już naprawdę ostatni tydzień przed Świętami! (: Dlatego podkręcamy tempo i przyspieszamy z wielkanocnymi postami. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się ich naprawdę sporo. Na dobry początek przejrzymy sieć w poszukiwaniu inspiracji. Poniżej znajdziecie linki, do świątecznych, wiosennych projektów DIY, które skradły moje serce.

U Doroty z bloga babamadom.pl znajdziecie pomysły na przepiękne wianki. Wszystkie, bez wyjątku. Ten ze zdjęcia powyżej, z pierzastym jajkiem to mój faworyt. Ja mam co prawda już swój tegoroczny wieniec gotowy, ale jajko oklejone piórami wykorzystam na pewno!

Jeśli w Święta odwiedza Was i Waszych bliskich zajączek, to u Weroniki z bloga mavelo.pl znajdziecie śliczne opakowania do prezentów do druku.

Jeżeli natomiast chcecie w oryginalny sposób udekorować stół na wielkanocne śniadanie to na blogu majsterki.pl znajdziecie piękne podstawki pod jajka, z których korzystać będziecie mogli przez cały rok na okrągło. A dla tych, którzy nie lubią betonowych dekoracji, dziewczyny przygotowały alternatywny, drewniany stojak.

U Oliwii z bloga wnętrza-ze-smakiem znajdziecie świetny pomysł na to jak modnie udekorować w tym roku pisanki.

Do Aleksandy z homeonthehill.pl zajrzyjcie jeśli naprawdę macie mało czasu, bo pokazała na blogu trzy świetne pomysły na wiosenne dekoracje, które wyczarujecie w kilkanaście minut. Mój ulubiony pomysł to mini kwietnik umieszczony w skorupkach jajek. Przepiękny.

To jak, czujecie się zainspirowani? 😉 Koniecznie dajcie znać czy wykorzystacie któryś pomysł dziewczyn, jak Wy przygotowujecie się do Świąt i czy robicie własnoręczne wielkanocne dekoracje!

2 thoughts on “Dzieje się w sieci – Wielkanoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.