Jeśli chociaż odrobinę lubicie klimat retro czy vintage, a szperanie na strychu u mamy, i w komodzie u babci, sprawia Wam ogromną przyjemność, to dzisiejsze pomysły będą dla Was idealne. W ostatnim wpisie pokazywałam jak zrobić wąską półkę, na której będzie można ustawić ścienną galerię. Dziś przychodzę z kolei, z dwiema inspiracjami na to, co możecie umieścić w ramach.
Oprócz mnie i mojej siostry (ale mam nadzieję, że to kwestia czasu!) wszystkie kobiety w mojej rodzinie potrafią szydełkować. Dlatego, po pierwsze, ręcznie robione, szydełkowe serwetki.
A poza tym, każda z nich – oprócz mnie i mojej siostry (jeszcze:P) potrafi szyć. I wszystkie uczyły się tego same. Z książek i gazet. Dlatego, po drugie, stare magazyny krawieckie czy modowe. Prawda, że wyglądają fantastycznie?
I jak Wam się podobają moje pomysły? Koniecznie dajcie znać, która wersja bardziej Wam odpowiada! 🙂