Tak. Kalendarz nie kłamie. To już naprawdę ostatni tydzień przed Świętami! (: Dlatego podkręcamy tempo i przyspieszamy z wielkanocnymi postami. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się ich naprawdę sporo. Na dobry początek przejrzymy sieć w poszukiwaniu inspiracji. Poniżej znajdziecie linki, do świątecznych, wiosennych projektów DIY, które skradły moje serce.

U Doroty z bloga babamadom.pl znajdziecie pomysły na przepiękne wianki. Wszystkie, bez wyjątku. Ten ze zdjęcia powyżej, z pierzastym jajkiem to mój faworyt. Ja mam co prawda już swój tegoroczny wieniec gotowy, ale jajko oklejone piórami wykorzystam na pewno!

Jeśli w Święta odwiedza Was i Waszych bliskich zajączek, to u Weroniki z bloga mavelo.pl znajdziecie śliczne opakowania do prezentów do druku.

Jeżeli natomiast chcecie w oryginalny sposób udekorować stół na wielkanocne śniadanie to na blogu majsterki.pl znajdziecie piękne podstawki pod jajka, z których korzystać będziecie mogli przez cały rok na okrągło. A dla tych, którzy nie lubią betonowych dekoracji, dziewczyny przygotowały alternatywny, drewniany stojak.

U Oliwii z bloga wnętrza-ze-smakiem znajdziecie świetny pomysł na to jak modnie udekorować w tym roku pisanki.

Do Aleksandy z homeonthehill.pl zajrzyjcie jeśli naprawdę macie mało czasu, bo pokazała na blogu trzy świetne pomysły na wiosenne dekoracje, które wyczarujecie w kilkanaście minut. Mój ulubiony pomysł to mini kwietnik umieszczony w skorupkach jajek. Przepiękny.

To jak, czujecie się zainspirowani? 😉 Koniecznie dajcie znać czy wykorzystacie któryś pomysł dziewczyn, jak Wy przygotowujecie się do Świąt i czy robicie własnoręczne wielkanocne dekoracje!

2 thoughts on “Dzieje się w sieci – Wielkanoc

  1. Here is an interesting gleaning from another genealogical resource gui&O:ebamad#39;s ancestor, Ranulph FitzRalph de Lascelles, Lord of Spennithorne, is HIS something great grandfather (about 18) but verifiably 18th great grandfather of Lady Diana Spencer.So he may be Kenyan via his father, but his blood is blue and as British (and German/Danish) as can be via his mother…if she IS his mother, but THAT is another story.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *